מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

תקנון האתר

משתמש יקר - בטרם הקריאה ו/או השימוש באתר עליך לקרוא בעיון תקנון זה על תנאיו.

השימוש באתר ובכל מידע, מאמר וכל תוכן אחר שהוא, הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ולאתר ולבעליו ו/או למפעיליו לא תהיה כל אחריות שהיא, מכל סוג שהוא, כלפי המשתמש. האתר לא יהיה אחראי ולא ישא בכל אחריות שהיא בקשר להתאמתו של המידע שבאתר לצרכיו הספציפיים של המשתמש. האתר ו/או בעליו ו/או מפעיליו לא יהיה אחראי לכל נזק ו/או הפסד אשר נגרמו ו/או עלולים להיגרם, כתוצאה מקריאת המידע שבאתר ו/או בשימוש בו, במישרין ו/או בעקיפין.

השימוש במידע שבאתר אינו מהווה ייעוץ ו/או חו"ד, בכל תחום שהוא, ואינו מהווה תחליף לייעוץ אישי של המשתמש עם איש מקצוע מתאים. בכל מקרה רצוי וצריך לבחון כל מקרה על פי נסיבותיו הספציפיות והייחודיות, ועל כן, אין לראות במתפרסם באתר משום ייעוץ אישי.

האמור לעיל יחול גם באשר לשימוש במידע ו/או בדעה ו/או בחוו"ד ו/או בפרסום שיפורסמו באתר ע"י צדדים שלישיים, בעלי מקצוע בתחומים שונים ו/או אחרים, שהאתר יפרסם את דבריהם.
כותבים אלו, גם הם, לא יהיו אחראים לכל שימוש שייעשה בדבריהם ע"י המשתמש באתר.

האתר ו/או מי מבעליו ו/או מפעיליו לא יהיו אחראים למידע המתפרסם באתרים אחרים, שקיימים אליהם קישורים באתר.

על כל מי שנרשם לאתר לציין כי הוא מעוניין שהאתר ישלח אליו דיוורים בתחומים שונים וכן חומר פרסומי. לאור תיקון 40 לחוק התקשורת האוסר על משלוח ניוזלטר ללא הסכמה מראש - הינך מתבקש בזאת לאשר כי אתה מעוניין במשלוח דואר שכזה לדואר האלקטרוני שלך. היה ולא תעשה כן, בחוזר, לצערנו, לא נוכל להוסיפך לרשימת התפוצה של האתר.