מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

חברות ייעוץ עסקי

איך תדעו עם מי להתייעץ

אז החלטתם שאתם רוצים להתייעץ, אתם מבינים שיעוץ חיצוני יכול לעזור לך בקידום העסק, בעיניין ספציפי כמו בשיווק, הדרכת אנשי המכירות, תמחור או שיפור מערכת הכספים, תזרים מזומנים או הגביה למשל.
אז איך תדעו את מי לקחת לעבודה?
ראשית אפשר לעבוד עם חברות ייעוץ עסקי או עם יועץ עסקי שאינו מעסיק עובדים.
 

היתרונות והחסרונות בחברות ייעוץ עסקי

חברת ייעוץ יכולה אולי לתת לך מגוון רחב של פתרונות, יכול להיות שיש לה מומחה לכל נושא, כשזה קורה היא יכולה להתמודד עם מספר רב של נושאים בו זמנית ולתת מטריה רחבה.
יחד עם זאת, ייתכן שיש נושאים בהם החברה חלשה יותר, או שהעובדים שלה פחות מנוסים. 
כמו כן, חשוב לשים לב עם מי בסוף אתם עובדים, האם עם בעל החברה ואם כן האם יש לו זמן בשבילכם תוך כדי שהוא מנהל את כל שאר העובדים שלכם או שבסופו של דבר קבלתם יועץ שנמצא מעט זמן בחברה, שיש לו מעט נסיון בייעוץ לחברות בסדרי הגודל שלכם.

תבחרו את האדם שאתם סומכים עליו, שאתם מבינים שגם יש לו את הידע והניסיון לבעיה הספציפית אותה אתם רוצים לפתור וגם אתם מרגישים מספיק בטוח להיפתח בפניו, שאתם מרגישים שהוא רואה אתכם, מבין אתכם וידע לעזור לכם. שימו גם לב שזה מעניין אותו ושהוא מספיק פנוי בשבילכם, בשביל לתת לכם את תשומת הלב והמשאבים שאתם צריכים.

ואם בחרתם יועץ עסקי או חברת ייעוץ עסקי ואתם לא מרוצים, זה לא אומר שכל היועצים כאלה, פשוט תחליפו, כמו שאתם מחליפים עובדים לא טובים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין