חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » הלוואות לעסקים » סיוע בהגשת בקשה לקרן להלוואות בערבות מדינה
 

סיוע בהגשת בקשה לקרן להלוואות בערבות מדינה

ניתן לקבל הלוואות מארבעת הבנקים, פועלים, מרכנתיל דיסקונט מזרחי טפחות, ובנק אוצר החייל בערבות המדינה.

משמעות הלוואות בערבות מדינה אלה שאינן נחשבות כחלק מהאובליגו השוטף של העסק גם עם כבר עובדים עם אותו הבנק והמדינה ערבה לבנק אך גם בעל העסק חותם ערבות אישית והבנק יפנה קודם אליו להחזר ההלוואה גם אם העסק נסגר או פשט את הרגל.

 

ההלוואות ניתנות עד לגובה של חצי מליון ש"ח לחברות עם מכירות שנתיות של עד ששה ורבע מליון ש"ח ועד לגבוה של שמינה מליון ש"ח לחברות בינוניות עם מכירות שנתיות של עד מאה מליון ש"ח.

 

יש למלא בקשה באחד ממסלולי הקרן, הון חוזר, השקעות, עסקים בהקמה ומסלול מהיר של הלוואה עד מאה אלף ש"ח ולהגישם לאחת משתי החברות שהוסמכו על ידי המדינה לבדוק את הבקשות, תבור וחברת bdi.

ניתן להוריד את הטפסים כאן לפי המסלולים השונים: הון חוזר, השקעות, עסקים בהקמהמסלול מהיר עד 100 אלף ש"ח.

 

טפסי הבקשה ארוכים יחסית וכדאי ורצוי, למרות שלא חובה, לקבל סיוע במילוי הטפסים והגשת הבקה לקרן. קבלת סיוע בהכנת הבקשה יכולה להגדיל את הסיכויים באישר הבקשה ובקבלת ההלוואה.

 

חשוב רק לדעת עם מי בוחרים להתייעץ, ישנם מספר רב של חברות ויועצים עסקיים שנותנים סיוע בהכנת הבקשות לקרן בערבות מדינה אך כמובן לא כולם טובים וישנם כאלה שממש גרועים.

לכן כמו בכל תחום ובכל נושא כדאי לבדוק לפני שמחליטים. חשוב לקחת יועץ שייתן טיפול אישי ומקצועי ולא להיקלע למצב בו עובדים עם חברה גדולה, מנוסה ומקצועית אך בפועל תעבדו עם כלכלן שסיים את הלימודים לפני כמה חודשים והתחיל לעבוד שם אתמול.

 

צור קשר עוד היום וקבל אשראי נוסף מהבנק - 054-4440045, בן אביעד.