חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » שרותים » ייעוץ אסטרטגי
 

ייעוץ אסטרטגי

היעוץ האסטרטגי שלנו ממוקד לאורך כל הזמן במטרה אחת בלבד - מיקסום רווחים ובניית יתרון יחסי על פני המתחרים

 

ניצול נכון של משאבי החברה, יכולות כח האדם שלה ומצבה הפיננסי הם הכלים בהם אנו משתמשים בתהליך ייעוץ אסטרטגי.

בעולם התחרותי של היום חייבים בגיבוש תוכנית אסטרטגית ברורה שתוכל להוביל את העסק לאורך שנים. יחד עם זאת, יש לבנות תוכנית אשר תוכל להכיל בתוכה את השינויים והגמישות הנדרשים בעולם המשתנה תדירות.

 

בתוכנית הייעוץ האסטרטגי אנו בפורן משלבים אסטרטגיות שונות המהוות יחדיו תוכנית כוללת המבטיחה יכולת יישומית. עסקים רבים נתקעו לאחר שהוצעה עבורם תוכנית אסטרטגית. פורן המתמחה כמובן גם ביישום תוכניות אסטרטגיות ובונה את התוכנית כך שניתן יהיה ליישמה אם במהלך של ייעוץ עסקי שוטף ואם כייעוץ נקודתי.

 

אנו מבדילים בין 5 אסטרטגיות עיקריות:

 

בניית מודל עסקי ותמחור

בניית מודל עסקי אשר ימקסם את הרווחים ויהיה מותאם באופן הטוב ביותר לקהלי היעד השונים. לעיתים נבחר באסטרטגיה בה המכירות יהיו נמוכות יותר אך הרווח גדול יותר.

 

אסטרטגיית מוצר או שרות

בחינת המוצרים הקיימים ופיתוח מוצרים חדשים תוך השוואה למתחרים ואיתור המוצרים המתאימים ביותר עם הריווחיות הגבוהה ביותר. 

 

אסטרטגיית חדירה לשוק

בניית תוכנית אסטרטגית לחדירה לשוק עם מוצר חדש תוך בחינת החלופות השונות והתאמתן לדרך הטובה, המהירה והזולה ביותר של ההחדרה. בחינת הצגת המוצר על המדף, התייחסות הלקוח אליו, תמחורו, מיתוגו ואמצעי השיווק שלו. 

 

אסטרטגיה טכנולוגית

בניית תוכנית לייצירת יתרון טכנולוגי של העסק על פני מתחריו באמצעות אימוץ טכנולוגיות אחרות, פיתוחים טכנולוגיים חדשים, רכישת ידע מאחרים וכד'.

 

אסטרטגיית צמיחה

זיהוי מנועי צמיחה פוטנציאלים להרחבת הפעילות העסקית.

 

 


ייעוץ אסטרטגי או יעוץ עסקי

נדמה שהיום, יותר מפעם, בעולם העסקים הדינמי, היעוץ צובר תאוצה. מהו יעוץ עסקי? מהו ייעוץ אסטרטגי? ולמי השירותים האלו מיועדים? מאמר זה בוחן את הנושא הללו...
קרא עוד

5 מרכיבים חשובים בתכנון אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית מפורטת, כחלק מתוכנית אסטרטגית עסקית כוללת, מהווה נדבך חשוב בהפגנת רצינותו ומוכנותו של עסק לעבור מההלכה למעשה ומתיאוריות באוויר לחיבור לקרקע, לכסף ולמקורות ממנו...
קרא עוד