חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » שרותים » יעוץ ארגוני » פורמט לבניית נהלים
 

פורמט לבניית נהלים

יעוץ עסקי הניתן לבעל עסק יכלול בדרך כלל המלצה על יצירת נהלים בחברה. נוהל הוא מסמך פנים ארגוני המפרט ומגדיר מהן דרכי הביצוע והמדיניות של החברה. המסמך מעגן את תהליכי העבודה ובקרה בארגון באמצעות נהלים מסודרים, וביצוע מעקב אחר הטמעתם על ידי העובדים. יעוץ עסקי יסייע לך לבנות נהלים כבור הארגון, ויבהיר לך כי זהו כלי בקרה חשוב של הארגון לביצוע תהליכי עבודה בהתאם למדיניות הארגון. קביעת נהלים מסודרים שמעוגנת במסמך מהווה כלי לניהול יעיל ואיכותי של העסק.

הימצאות נהלי עבודה כתובים עוזרת להבהרת מדיניות ההנהלה בתהליכי העבודה בחברה, מסייעת בייעול תהליך של החלפת עובדים המעורבים בתהליכי העבודה, וכן תורמת להבהרת אחריותן של הפונקציות השונות המכהנות בתפקידים כאלו ואחרים בחברה.

הליך של כתיבת נהלים מתבצע בדרך כלל על ידי חברת ייעוץ חיצונית בשיתוף עם אנשי הארגון, ומתבסס על בחינה והתאמת דרכי העבודה הקיימות בארגון והוספת נהלים חסרים, במידת הצורך.

חברות ייעוץ המתמחות במתן שירותי יעוץ עסקי ויעוץ ארגוני, תוכלנה לתרום מניסיונן באשר לנהלים המתאימים לכל חברה. כתיבת נהלי עבודה רלוונטית וחשובה למגוון רחב של תהליכים ולכל סוגי הארגונים.

להורדת פורמט לבניית נהלים לחץ כאן