חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » שרותים » ליווי עסקי » ביטוח לעסקים קטנים
 

ביטוח לעסקים קטנים

כל מי שמקים עסק קטן חייב לדעת כי יש לו לא מעט סידורים לעשות, למשל - מציאת מקום לעסק, איתור עובדים איכותיים, סידורים מול רשויות המס וגם כמובן רכישת ביטוח לעסק. כל עסק חייב ביטוח ובוודאי עסקים קטנים אשר כל הפסד כספי או נזק לעסק יכולים "להפיל" אותם. אז אם אתם בעלי עסק קטן, אתם חייבים להיות אחראים ולרכוש ביטוח לעסק שלכם. זוהי עלות לא גבוהה במיוחד, אך עלות זו יכולה להציל אתכם בימים בהם העסק ייקלע לקשיים. עוד על ביטוח לעסקים קטנים בכתבה הבאה.

 

 

מדוע עסק קטן צריך ביטוח?

לבעלי עסקים, בין אם המדובר בעסקים קטנים או גדולים, יש אחריות רבה ללא מעט גורמים. בראש ובראשונה לעצמם ולעסק שלהם אך גם לעובדי העסק, למשפחות העובדים, לקולגות לעבודה, לספקים, ללקוחות ועוד. כל בעל עסק רוצה להרוויח כמה שיותר, אך יש גם פחד מפני כישלון ומפני בעיות כלכליות. ישנם מקרים בהם לעסק נגרמים נזקים, בין אם בשל גניבה, פריצה לעסק, שריפה (או אסון טבע אחר), או אפילו בשל מצב כלכלי גרוע במדינה בה פועל העסק. ניתן בהחלט לבטח את העסק כנגד חלק מהנזקים הללו ואז, ב"רגע האמת", אם יתרחש נזק תוכלו לקבל פיצוי הולם. לכן, חשוב לבחור בצורה נכונה את הביטוח לעסק שלכם, בהתאם לסוג העסק, לגודלו, למלאי שלכם ולמוצרים אותם אתם מוכרים כחלק מהעסק. יש גם חשיבות למספר העובדים, למיקום של העסק ולמטרות של העסק. אין דין ביטוח משרד עורכי דין קטן כדין ביטוח של חנות באינטרנט המוכרת מוצרי תינוקות. יש לבחון כל עסק לגופו ולהתייעץ עם סוכן ביטוח באשר לביטוח המתאים ביותר לעסק שלכם.

 

 

מה כולל ביטוח לעסקים קטנים?

אז מה כולל ביטוח לעסקים קטנים? יש סוגים רבים של ביטוחים, אך רובם כוללים כמה מרכיבים זהים, למשל - ביטוח רכוש לעסק, ביטוח חבות מעבידים, ביטוחים שונים מפני גניבות ופריצות, ביטוח תאונות, ביטוח אחריות צד ג', ביטוח למערכות, ביטוח לתכולת העסק ועוד. חשוב מאוד לבטח גם את המערכות של החברה, גם את מוצרי החברה, אך לא פחות מכך - את עובדי החברה. אם לאחד מעובדי החברה יקרה משהו, כדאי מאוד שבעל העסק יהיה מבוטח על כך. ניתן אפילו לרכוש ביטוח מפני הפסדים, אך זהו ביטוח יקר יותר בדרך כלל. (עוד פרטים תוכלו למצוא בדף זה)

 

 

כיצד לבחור את הביטוח הנכון עבורכם?

חשוב מאוד לבחור ביטוח שיתאים לעסק שלכם. אם יש לכם עסק עם מלאי עצום, חשוב שהביטוח יכסה נזקים למלאי זה ואם יש לכם עסק עם עובדים רבים, יש לתת לכך את הדעת. לכל סוג ביטוח יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן כדאי מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח על מנת שאיש מקצוע זה ייעץ לכם מהו הביטוח שיתאים לכם ביותר. ניתן לרכוש כיום ביטוחים לעסקים קטנים מכמה גורמים, בין היתר - סוכני ביטוח, חברות ביטוח ועוד. חלק מהביטוחים ניתן לרכוש גם מהבנקים השונים. כדאי לקבל יעוץ מכמה גורמים ולא רק מהגוף ממנו אתם רוכשים את הביטוח. וכמובן - בצעו סקר שוק מקיף בו תקבלו כמה הצעות לביטוח העסק שלכם. רק אם תערכו סקר שוק מקיף, תוכלו לקבל מידע על אודות הביטוחים המוצעים בשוק בכל רגע נתון, וכך תוכלו מצד אחד לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר ומצד שני את הביטוח במחיר התחרותי ביותר.

 

וכמובן, אל מנת לוודא מראש שהכל ברור ושלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך, אל תשכחו לקרוא לעומק ובצורה מדוקדקת את כל תנאי הפוליסה המוצעת לכם כולל כל "האותיות הקטנות"!