חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » שרותים » תזרים מזומנים » איך לעבוד נכון עם הבנקים כדי לא ליפול עם תזרים המזומנים
 

איך לעבוד נכון עם הבנקים כדי לא ליפול עם תזרים המזומנים

מה לעשות, אנחנו לא יכולים לנהל עסק ללא חשבון בבנק, יתרה מזאת, לא נוכל לקיים עסק ללא אשראי מהבנק, אלא אם יש בכוונתכם להביא את כל ההון הנדרש לעסק מהבית, לא? חשבתי כך.
פורן יעוץ עסקי ויעוץ כלכלי תסייע לך איך להוציא את המקסימום מהבנקים, הנה כמה טיפים איך.

הבנק הוא עסק כלכלי וככזה מטרתו לעשות כסף ולא לנדב לכם כסף.
היות שכך, הבנק ינסה להלוות כספים למי שהוא חושב שקיים סיכוי גבוה שיחזיר אותם.
ישנה בדיחה על בנקאים – הבנקאי יתן לך מטריה ביום שמש ויקח לך אותה עם טיפת הגשם הראשונה.
לכן, אל תצפה שיתן לך כי מגיע לך ואל תחשוב שזה לא פייר כשהוא לוקח.

יחד עם זאת, את הבנקים מנהלים אנשים, ואתה יכול לרחוש את אמונם אם תתנהג בהתאם.

איך תרכוש את אמונם? 

 

 


איך לשמור על קשר טוב עם הבנקאי:

 

 1. הופיע לפגישות עימם כשאתה לבוש כראוי למקצוע שלך.
 2. תגיע בזמן.
 3. דבר בשקט ובנימוס, הבנקאי לא חייב לך כלום.
 4. ספר על עצמך, על הישגיך, על נסיונך, על תוכניותיך לעתיד. ספר בעיקר על הדברים הטובים אך תהיה מוכן גם לענות על שאלות על הדברים הפחות טובים.
 5. הצג נתונים, גם על העבר וגם על תוכניתך בעתיד. אם הבנקאי יראה שאתה מנהל מעקב אחר העסק כגון תקציב דו"ח רווח והפסד חודשי, תזרים מזומנים, דוחות מכירה וכד', הבנקאי יקבל תחושה שאתה שולט בעסק ושתדע לנווט אותו לכיוון הנכון.
 6. עדכן את הבנקאי מידי פעם על מצבך גם אם לא שאל, עדיף בפגישה או לפחות בטלפון. מדובר באנשים, צור עימם קשר , טפח אותו ושמור עליו, אז הם גם ישמרו עליך. הבנקאי הוא סוג של שותף שלך, אם תתייחס אליו כך ולא כאויב, יגבר הסיכוי שהוא יתן לך כתף כשתצטרך.
 7. בקש תמיד קצת יותר ממה שאתה צריך, יש להניח שלא תקבל הכל. בנוסף, עדיף שתקבל קצת יותר מאשר פחות ואז תצטרך עוד או תחרוג מהמסגרת שנקבעה.
 8. תמיד תתקשר לבנקאי אם צפויה להיות לך בעיה על חריגה מהמסגרת לפני שהוא מתקשר אליך. אם הוא לא עונה או לא ניתן להשגה, שלח לו פקס שאתה מחפש אותו. אם הוא ידע שאתה שומר עליו אז הוא לא יצטרך לשמור על עצמו מפניך אלא עליך ועל העסק שלך.
 9. אל תתבייש לשאול על העמלות ועל הריביות שאתה משלם. תוכל גם לבקש הנחה, חשוב יותר בריביות מאשר בעמלות. בעלמות חשוב לבקש הנחה אם יש פעילות מט"ח הנפה או הפקדת שקים רבים למשמרת.
 10. נסה לקחת חלק מהאשראי כהלוואה כך שבמשך הזמן האשראי ירד, טוב להפחתת הוצאות המימון בעסק (על הלוואה משלמים ריבית יותר נמוכה ובסופו של דבר ההלוואה נגמרת ואז אין תשלום ריבית כלל), טוב למבנה ההון בעסק וטוב לבנקאי לראות שאתה מחזיר באופן סדיר ומקטין את האשראי וכך הוא מוריד את הסיכון עם הזמן. זה לא אומר שלא תוכל אחרי תקופה לבוא לבקש עוד.
   
  מרגיש שהבנקאי שלך מפסיק להאמין בך? אל תחכה, חפש בנק אחר.
  הגרוע ביותר לעסק הוא לתת למערכת היחסים שלך עם הבנקאי להידרדר מבלי שתדברו על כך.

  צור קשר איתנו עוד היום וקבל אשראי נוסף מהבנק שלך או מבנק אחר - 054-4440045, בן אביעד.


  עבודה עם שני בנקים
  היתרון בעבודה מול שני בנקים היא בחוסר התלות בבנק אחד, מה שמעצים את יכולת המיקוח. יחד עם זאת, עם אתה בקשר טוב עם הבנקאי שלך והוא מאמין בך ובעסק, תוכל לעיתים לקבל ממנו יותר מאשר בשני בנקים היות שהוא יודע שאתה מרכז את כל הפעילות אצלו והוא רואה את כל תמונת האובליגו שלך.

לסיכום, ניתן להוציא יותר מהבנק שלךהתקשר עכשיו ונעשה זאת עבורך.