חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » אודות » אודות » למה פורן ייעוץ עסקי?
 

למה פורן ייעוץ עסקי?

בפורן ייעוץ עסקי תקבלו טיפול אישי מבן אביעד, מנהל החברה, בעל נסיון עשיר בייעוץ עסקי וטיפול במגוון רחב של תהליכים ארגוניים בעשרות חברות בחמש עשרה השנה האחרונות.

 

העסקת מנהל כללי, סמנכ"ל כספים או מנהל תפעול מקצועיים אינה דבר של מה בכך, והיא כרוכה בעלות כספית גבוהה. מרבית העסקים הבינוניים אינם נדרשים לשכבת הנהלה בכירה במשרה מלאה וגם אינם יכולים להרשות זאת לעצמם.


אנו מציעים לעסק שלכם את התפוקה של ניהול בכיר ומקצועי בעלות שחברתכם תוכל לעמוד בה.

בן אביעד ייעץ לכם ויעזור לכם להטמיע כלי עבודה מזניקי עסק אשר יגדילו רווחיות העסק, ובמידת הצורך יבצע אותם עבורכם, ובכך יאפשר לכם להמשיך לטפל בעניינים השוטפים של העסק.

 

על מנת להצליח בעולם העסקים ולהוביל חברה לצמיחה והתפתחות, מנהלי עסקים נדרשים לשלוט בתחומים רבים ומגוונים. בעידן שבו כל תחום מכיל פרטי מידע רבים זו נראית כמעט משימה בלתי אפשרית. בחברות גדולות ובעלות משאבים, המנכ"לים נוהגים להקיף עצמם באנשי מקצוע וביועצים בכל תחום ומסתמכים על הידע והניסיון שהם מביאים עימם בתחומים הספציפיים. בחברות בינוניות שכבת אנשי מקצוע זו לא קיימת. אנו נוכל לתת לכם פתרון של ייעוץ עסקי אשר יתרום להצלחת העסק.

 

תהליך מוכוון גידול בהכנסות וברווחיות, ואשר אמצעיו הינם כלים מעשיים מותאמים לבית העסק וצעדי פיתוח עסקי, הנתפר ליכולות בית העסק ופוטנציאל ההתרחבות הגלום בו.


בהתאם לצרכיו הספציפיים של כל עסק, נבחן את החברה ומוצריה, את תהליכי העבודה הנהוגים, את ההתנהלות הארגונית, את המדיניות הפיננסית והכלכלית, וניתן ייעוץ עסקי וכלכלי על אפשרויות התפתחות בהתאם לליבת העסקים ולמודל הארגוני הקיים, נפרט אפשרויות לייעול תהליכי העבודה וליצירת נהלים מסודרים ומיסוד ערוץ תקשורת פנים ארגוני, ונקיים מדידה ובקרה מתמדת ושקופה על הצלחת התהליך.

 

יתרון השיטה פשוט – הביצועיות שלו. המודל מציע היבט חשוב בהרבה מכל תכנית אסטרטגית או ייעוץ עסקי – יישום אופרטיבי והוצאה אל הפועל של האסטרטגיה הנקבעת. תהליך המשלב ייעוץ ויישום.


אנו מתחייבים לנהל את הפעילות עבור הלקוח, תוך התאמת צעדינו עם החזון שנקבע ביחד עם מנהלי החברה.