חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » כלים וטפסים » מערכת להשוואת קופות גמל וקרנות השתלמות גמל נט
 

מערכת להשוואת קופות גמל וקרנות השתלמות גמל נט

 

למערכת להשוואת קופות גמל וקרנות השתלמות

  

באיזו קופת גמל או קרן השתלמות כדאי לבחור? על סמך מה כדאי לבצע את ההחלטה? ייעוץ עסקי יעזור לכם להחליט מהי הבחירה הטובה ביותר עבורכם, לאחר השוואה בין קופות הגמל וקרנות ההשתלמות השונות. 


קופת גמל

קופת גמל היא כלי חסכון לטווח בינוני וארוך. ישנן שתי סיבות עיקריות לבחור באפיק חסכון זה:
א. למטרת חסכון של העמית בקופה אשר עשויה לעזור לו בעתיד.
ב. בשל בהטבות המס שעמיתי הקופות זכאים להן. הטבות מס אלו ניתנות בעת ההפרשה לקופה (ניכויים וזיכויי ממס), לאורך תקופת החיסכון בקופה (פטור ממס על הרווחים), ובמשיכה (פטור ממס).

אם בשלב כלשהו תחליט כי אתה מעוניין לעבור לקופת גמל אחרת, דע כי העברת קופה אינה כרוכה בתשלום, ובזמן ההעברה אינך מאבד מזכויותיך כפי שהיו בקופה הקודמת. הוותק נשאר כפי שהיה, ואילו השתתפות ברווחים בקופה מתחילה מהיום שבו הכסף עובר.

 

 

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים, לעצמאים ולחברי קיבוצים ומושבים שיתופיים, שנועדה בעבר לשמש את העובדים למימון השתלמויות, אך כיום משמשת הקרן על פי רוב כאפיק חסכון כללי לטווח בינוני. כאשר חוסכים לקרן השתלמות, הכספים שמפקידים לקרן נהנים מיתרונות מס, דהיינו: לרוב לא משלמים מס על הסכומים המופקדים לקרן.
השוואה בין קרנות השתלמות הינה צעד חשוב שכל חוסך צריך לבצע כאשר הוא משקיע בקרן השתלמות. כאשר משווים בין קרנות שונות, יש לשים לב למספר מדדים שונים אשר רלוונטיים לכל אחד מאיתנו. שני המדדים הראשיים שמקובל להתייחס אליהם, הם רמת הסיכון והתשואה של הקרן. בדרך כלל הצפי הוא שמדדים אלו יהיו ביחס הפוך (כלומר: ככל שהקרן לוקחת יותר סיכונים, הסיכויים שלה להשיג תשואה גבוהה עדיפים). מדדים נוספים שמומלץ להשוות הם: רמת השירות שנקבל במקרה הצורך, החוסן של הגוף שמנהל את הקרן וגובה דמי הניהול. דרך ההשוואה דומה לדרך בה משווים אפיקי חיסכון אחרים כמו קופות גמל וקרנות פנסיה.  למערכת להשוואת קופות גמל וקרנות השתלמות

 

 

עלינו

במהלך השנים סייענו לעשרות חברות גדולות וקטנות בענפי המשק השונים.

ניתן להכנס לכל אחד מהקישורים הבאים לקרוא עוד על השירות. צירפנו בכל אחד מהשרותים גם מאמרים, טיפים וכלים באותו הנושא לשימושך.

   

 

צור קשר עוד היום וקבל אשראי נוסף מהבנק - 054-4440045, בן אביעד.

  

נשמח לסייע גם לך באחד או יותר מהשרותים הנוספים שלנו, צור עמנו קשר ונראה איך נוכל לעזור.

 

גיוס אשראי בנקאי

כתיבת תוכנית עסקית

ניהול תזרים מזומנים

הלוואות בערבות מדינה

ייעוץ פתיחת עסק

הלוואות לעסקים

ליווי עסקי

ייעוץ אסטרטגי

הבראת חברות