חייג: 054-4440045

חורים ברשת
טוחן מדיה
מישמיש בת ים
Toppik
טיפולית סיעוד
ארגונית
לוקומושן locomotion
ממי דר קריאייטיב
דף הבית » קידום אתרים » יעוץ בקידום אתרים
 

יעוץ בקידום אתרים

פורן עוסקת בייעוץ לחברות בקידום אתרים באינטרנט. 

 

מקדם אתרים מוסמךאתר אינטרנט הפך להיות חלק חשוב בשיווק של כל עסק. כתשעים ושלושה אחוז מהחיפושים שגולשים עושים היום באינטרנט מתבצעים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. הרוב המוחלט של ההקלקות נעשה בדף הראשון של תוצאות החיפוש, לכן אין הרבה תועלת באתר אשר לא מופיע בדף הראשון בגוגל במילות החיפוש שרלוונטיות לנושא בו הוא עוסק.

ניתן למצוא כיום יותר ויותר חברות שעוסקות בקידום אתרים, אך איך תדע איך לבחור מקדם אתרים מקצועי שיעשה את העבודה שתביא בסופו של דבר לכך שתופיע בעמוד הראשון בגוגל במילות החיפוש שרלוונטיות לפעילות שלך?

איך תדע שהחברה שבחרת לקדם את אתרך עושה את הפעולות הנכונות?

איך תדע שהחברה עושה עבודה השווה לסכום שאתה משלם לה?

היות ורוב האנשים היום אינם יודעים איך מתבצע קידום האתרים, קשה להם לדעת מה לבקש ממקדם האתרים שבחרו ואיך לפקח שיעשה את מה שסוכם. פה בדיוק אנחנו נכנסים לקצועי. פה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. אנו נייעץ לכם ובמידת הצורך נפקח על חברת הקידום.

 

 

קמפיין מודעות פרסום (Adwards)

ישנן חברות שאינן מקדמות את האתר ונעזרות במקום בקמפיינים ממומנים במנועי חיפוש. גם ניהול קמפיין טוב מצריך ידע. ניהול נכון של קמפיין יכול לחסוך גם 70% מעלות הקמפיין. אנו יכולים לייעץ לכם איך לבנות קמפיין נכון בעצמכם או לעזור לכם לבדוק את הגוף שעושה עבורכם את ניהול קמפיין המודעות.

 

איך תדעו שבחרתם חברה אמינה?

מקדם אתרים אמין ישתף אתכם בפעולות שהוא מתכנן לעשות וידווח לכם על הפעולות שביצע. הוא גם יתן לכם דו"ח חודשי על מה שבוצע ועל מצב האתר, כמות הלינקים המפנים אליו, נתונים על מבנה האתר, תוכנו וכד'.
מקדם אתרים מקצועי הינו אחד שיודע לראות את התמונה הגדולה ואת פרטיה, בעל ידע מעמיק בתחום ואחד שמתעדכן כל הזמן בחידושים. מקדם אתרים מקצועי הינו מי שלמד את המקצוע וממשיך ללמוד כל העת.


הפעולות העקריות שיש לעשות לצורך קידום אתרים במנועי חיפוש:

מחקר מילות מפתח מקיף שבסיומו תבחרו יחד עם מקדם האתרים את הביטויים אותם כדאי לקדם.

אופטימיזציית תוכן של דפי האתר לביטוי המפתח אותו בחרתם.

אופטימיזציית מבנה האתר.

יצירת קישורים המפנים אל האתר.

 

יצירת באז ברשתות חברתיות.


התקשר אלינו עוד היום לפרטים נוספים, 03-5403443 או לבן אביעד 054-4440045 או מלא את פרטיך ונחזור אליך.

 

 

עוד על קידום אתרים         לוידיאו  על קידום אתרים